Polskie Stowarzyszenie Upowszechniania Komputerowych Systemów Inżynierskich ProCAx
Nawigacja
O ProCAx
Statut
Deklaracja
Sprawozdanie za 2023
KONTAKT
Patronat medialny
Współpraca

Forum ProCAx
Artykuły i wykłady 2009
PLAKATY 2010
Artykuły i wykłady 2010
PLAKATY 2011
Artykuły i wykłady 2011
PLAKATY 2012
Artykuły i wykłady 2012
PLAKATY 2013
Artykuły i wykłady 2013
PLAKATY 2014

Certyfikaty CAx
WARTO ZOBACZYĆ
Literatura
Logo ProCAx
NASZ GŁOS
Szukaj
ProCAx na Facebooku
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Walne 2020
INSTRUKTOR OPROGRAMO...
Wybory 2013 w ProCAx
Mechanical Engineer
Wydarzenie Inżyniers...
Najciekawsze Tematy
Wybory 2013 w ProCAx [41]
Potrzeby innowacy... [22]
Uwagi do dyskusji... [4]
Gospodarka-Nauka=... [3]
Darmowe oprogramo... [2]
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 234
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: m_szatko
Zobacz Temat
Polskie Stowarzyszenie Upowszechniania Komputerowych Systemów Inżynierskich ProCAx | Forum dyskusyjne | Forum ProCAx
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Autor RE: Wybory 2013 w ProCAx
janek
Użytkownik

Postów: 28
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 02.07.08
Dodane dnia 10-06-2013 11:38
Komputerowe Systemy Inżynierskie znajdują zastosowanie w wielu obszarach współczesnego życia. Zespół z Katedry Technik Wytwarzania
i Automatyzacji Politechnki Rzeszowskiej, w której pracuję zajmuje się od lat kształceniem studentów oraz osób z firm przemysłowych w zakresie systemów CAx. Systemy te wykorzystywane są przez nas również do prowadzonych badań naukowych oraz prac rozwojowych.
Ja osobiście zajmuję się w szczególności systemami do komputerowego wspomagania wytwarzania (CAM) oraz budową
i eksploatacją obrabiarek sterowanych numerycznie (CNC). W tym zakresie zachęcam do wspólnych działań osoby zapisane do Stowarzyszenia ProCAx oraz wszystkich zainteresowanych tematyką CAM/CNC. Planuję zorganizowanie w Politechnice Rzeszowskiej konferencji na temat nowoczesnych obrabiarek CNC i technologii wytwarzania- mocno powiązanej z przemysłem. Rozmawiałem już na ten temat z Panem Dziekanem i myślę, że wspólnie ze Stowarzyszeniem ProCAx możemy uruchomić takie wydarzenie raz w roku w naszym województwie. Chcemy (wspólnie z kolegami z PRz) żeby była to konferencja nastawiona na zagadnienia budowy oraz eksploatacji maszyn CNC. W naszym regionie mocno rozwiniety jest przemysł lotniczy, do którego chcemy zwrócić się z prośbą o wsparcie naszych działań. Tym samym zachęcam Państwa serdecznie do zwrócenia w ramach Stowarzyszenia ProCAx dużej uwagi na zagadnienia sterowania numerycznego oraz wspomagania procesu wytwarzania i wspólnego rozwijania tego obszaru komputerowych systemów inzynierskich w najbliższych latach działalności. Ja ze swojej strony deklaruję wsparcie
i pomoc w działaniach pożytku publicznego w tym zakresie. Chętnie mogę zająć się rozwijaniem tej tematyki jako osoba zapisana do Stowarzyszenia.
Dziękuję serdecznie Władzom oraz Działaczom ProCAx za zorganizowane konferencje/wydarzenia w ramach działalności Stowarzyszenia. W wielu z nich miałem przyjemność uczestniczyć.

Pozdrawiam serdecznie
Romek Wdowik
rwdowik@prz.edu.pl
Katedra Technik Wytwarzania i Automatyzacji
Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa
Politechnika Rzeszowska


janbis@educax.net
/022/848 36 71 lub 608 624 368
Edytowane przez janek dnia 16-06-2013 07:13
www.brebistom.pl
Autor RE: Wybory 2013 w ProCAx
mkubica
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2
Data rejestracji: 04.01.11
Dodane dnia 11-06-2013 13:42
Dzień dobry,
potwierdzam swoją obecność w Walnym Zebraniu, a także akceptuję i popieram dotychczasowe postanowienia i kandydatury.
Pozdrawiam,
Marek Kubica


www.mkubica.us.edu.pl
www.mkubica.us.edu.pl
Autor RE: Wybory 2013 w ProCAx
janek
Użytkownik

Postów: 28
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 02.07.08
Dodane dnia 14-06-2013 09:02
Witam serdecznie,

Chciałem poruszyć kilka spraw, które powinny być rozważone w ramach działalności Stowarzyszenia:

1. Nic tak nie pobudza do działania, jak rywalizacja. Stąd moja propozycja regularnego organizowania konkursów i zawodów dla inżynierów (np. w kategorii szkoły średnie, szkoły wyższe, kategoria r16;openr17smiley we współpracy z przemysłem. Tematyka mogła by być ustalona z Firmami z branży CAx. Firmy mogłaby korzystać z wyników prac konkursowych, w zamian oferując nagrody (płatne lub bezpłatne staże, nagrody finansowe, rzeczowe). Konkursy powinny być organizowane np. 2 razy w roku. Raz w roku jakieś zawody w ramach np. Targów (przy stoisku ProCAx) np. zawody w projektowaniu na czas. Szczególnie studenci w ramach kół naukowych bardzo chętnie biorą udział w różnego rodzaju zawodach.

2. Warsztaty praktyczne w ramach naszych spotkań (czy to podczas targów czy seminariów) jest to według mnie bardzo dobry pomysł. Część wykładów/referatów można zastąpić warsztatami (ja chętnie takie warsztaty mogę poprowadzić z technik Augmented Reality). Na pewno bardziej to przemówi do widzów niż sucha prezentacja. Obecnie faktycznie często mówimy sami do siebie na naszych prezentacjach. Warsztaty mogły by zaciekawić większe grono osób r11; szczególnie zwiedzających na targach.

3. Jeśli chodzi o czasopismo/ periodyk r16;Journal of CAx systemsr17; (ta nazwa wg. mnie byłaby lepsza) to nie jestem przekonany, że to szczególnie dobry pomysł. Tutaj Dr. Adamski ma dużo racji, że wiąże się to z wieloma problemami i wymagałoby szerszej dyskusji. Jeśli nie byłoby to czasopismo punktowane to nie widzę sensu wydawania. Z pewnością należy dbać o dobry poziom prac, które są publikowane przez ProCAx.
Może lepiej zamiast czasopisma wydawać jakiś darmowy, własny biuletyn ProCAx (głównie w formie elektronicznej i niewielkim nakładzie drukowanym na targi). Można by było w nim publikować wyłącznie najciekawsze artykuły (lub jakieś skrócone wersje) i rozsyłać do osób, które były by zainteresowane jego otrzymywaniem czy też bibliotek (można by sprawdzić taką możliwość, czy biblioteki nie mogłyby tego rozpowszechniać za pośrednictwem swoich elektronicznych katalogów zasobów). Mógłby mieć on nowoczesną formę graficzną tak, żeby zachęcać do czytania także przypadkowe osoby.

4. Odnośnie samej strony internetowej Stowarzyszenia to również jestem za jej odmłodzeniem i unowocześnieniem. Tutaj zgadzam się z Dr. Siemińskim. Połączenie z Facebook może i jest dobre, ale podobno Facebook powoli staje się r16;passér17; wiec nie może ono być nieodwracalne.

5. Na pewno udoskonalenia wymaga sposób prezentacji artykułów w Wirtualnej Bibliotece oraz sposób ich wyszukiwania. Tutaj również popieram wniosek Pana Dra Siemińskiego w tej kwestii. Pozostawiam do dalszego przedyskutowania. Chętnie włączę się w proces usprawnienia Wirtualnej Biblioteki.

6. Zgadzam z się z Markiem Wyleżołem o formule luźnych spotkań integracyjnych.

Pozdrawiam serdecznie, przede wszystkim wszystkich członków Stowarzyszenia.

Marcin Januszka r11; Politechnika Śląska, Gliwice 11.06.2013r.
marcin.januszka@polsl.pl


janbis@educax.net
/022/848 36 71 lub 608 624 368
Edytowane przez janek dnia 17-06-2013 07:38
www.brebistom.pl
Autor RE: Wybory 2013 w ProCAx
mkubica
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2
Data rejestracji: 04.01.11
Dodane dnia 14-06-2013 10:23
Dzień dobry,
1. Myślę, że organizacja konkursów/zawodów skierowanych do studentów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych to dobry pomysł. Można by zbudować bazę adresów i powiadamiać ich o tych wydarzeniach.

3. Rozumiem, że skoro nazwa czasopisma będzie w języku angielskim (Journal of CAx systems) to i artykuły będą w wersjach angielskich.

4. Stronie faktycznie przydałoby się odświeżenie, połączenie z facebookiem wskazane, aczkolwiek nie zapominajmy, że nie każdy używa i chce facebooka, nie mówiąc już o prawach autorskich, więc to połączenie proponowałbym jedynie na poziomie aktywności społecznościowej.

pozdrawiam,
Marek Kubica



www.mkubica.us.edu.pl
www.mkubica.us.edu.pl
Autor RE: Wybory 2013 w ProCAx
janek
Użytkownik

Postów: 28
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 02.07.08
Dodane dnia 16-06-2013 07:11
Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Poniżej moje uwagi.

Uważam że dotychczasowa działalność ProCAx jest godna pochwały i
osiągnięcia Stowarzyszenia mają tendencję wzrostową. Tak trzymać!
Miłym sukcesem jest decyzja US przekazania ProCAx 1% z podatków.
Popieram proponowane do nowego zarządu kandydatury, zwłaszcza
dr inż. Przemysława Siemińskiego z Politechniki Warszawskiej, którego znam
osobiście z działalności także na uczelni.
Co do pomysłu z periodykiem Journal of CAx to chyba nas na to nie
stać. Czy nie lepiej oprzeć się na działalności publicystycznej w
sprawdzonych (i zaprzyjaźnionych) periodykach jak Mechanik? Podoba mi
się pomysł PT. W. Adamskiego o punktach za komercjalizację i wdrożenia,
wątpię jednak by udało się to przeforsować. Publikacje w czasopismach z rlisty filadelfijskiejr1; to wejście na forum światowe.
Nasze polskie publikacje nawet pisane w jęz. angielskim nie są na ogół
zauważane na świecie. Przekonałem się o tym zbyt późno.

Pozdrawiam serdecznie
dr hab. inż. Jerzy Z. Sobolewski
emerytowany prof. Politechniki Warszawskiej
Jerzy.Sobolewski@simr.pw.edu.pl


janbis@educax.net
/022/848 36 71 lub 608 624 368
Edytowane przez janek dnia 16-06-2013 07:11
www.brebistom.pl
Autor RE: Wybory 2013 w ProCAx
mwylezol
Użytkownik

Postów: 2
Miejscowość: Zabrze
Data rejestracji: 09.07.08
Dodane dnia 16-06-2013 09:15
Witam wszystkich, istnieje potrzeba powołania Komisji Rewizyjnej, której Członkowie zatwierdzaliby m.in. Sprawozdania finansowe. Aby zapoczątkować rozmowę o jej składzie, proponuje ze swojej strony dra hab. inz. Wojciecha Skarkę, prof. Pol. Śląskiej.
Pozdrawiam.
Autor RE: Wybory 2013 w ProCAx
janek
Użytkownik

Postów: 28
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 02.07.08
Dodane dnia 17-06-2013 08:14
Od: Wojciech Skarka <Wojciech.Skarka@polsl.pl>

Witam,
Dziękuję za propozycję, chętnie pomogę uczestnicząc w pracach komisji.

Pozdrawiam,
Wojciech Skarka
Wojciech.Skarka@polsl.pl


janbis@educax.net
/022/848 36 71 lub 608 624 368
Edytowane przez janek dnia 17-06-2013 08:15
www.brebistom.pl
Autor RE: Wybory 2013 w ProCAx
Zawada
Super Administrator

Postów: 4
Data rejestracji: 07.10.09
Dodane dnia 17-06-2013 16:30
Witam Serdecznie,
Dziękuje Bardzo Panie Janie za wysunięcie mojej kandydatury.
Nie wiem jednak czy mój obceny tryb pracy pozwoli mi na czynne wspieranie działań Procax.
Pozdrawiam,
Paweł Zawada
Autor RE: Wybory 2013 w ProCAx
MP
Użytkownik

Postów: 4
Data rejestracji: 26.02.13
Dodane dnia 20-06-2013 19:38
Pozwolę sobie napisać kilka przemyśleń na temat pomysłu powołania czasopisma.
1. Jestem za nazwą "Journal of CAx", jest zwięzła, dobrze brzmi i odnoszę wrażenie, że w ten sposób jest konstruowana większość nazw typu "Journal of...", ewentualnie dalszy człon dodaje się w podtytule (np. "Journal of KONES" Powertrain and Transport).
2. Nie sądzę, żeby ktokolwiek chciał dublować Mechanika, ani w jakikolwiek sposób osłabiać dobre kontakty. Po prostu jest sporo tematów, które są na pograniczu zainteresowania tego czasopisma, myślę tu o zagadnieniach, gdzie podstawową rolę spełniają systemy CAx. Dlatego uważam, że jest potrzebne stworzenie nowej platformy, na łamach której można by się podzielić pracami w tym zakresie. Jeśli poziom artykułów będzie wysoki, to przypuszczam, że będziemy mogli zdobyć jakieś punkty (nie wiem, jak wygląda procedura ich przyznawania).
3. Jeśli chodzi o treść, to moim zdaniem:
- czasopismo powinno być, przynajmniej na początku, rocznikiem, w takiej sytuacji łatwiej będzie o przygotowanie artykułów o wysokiej jakości, co - uważam - jest priorytetem.
- artykuły powinny obejmować rozwiązane zagadnienia badawcze, a nie ich drobne fragmenty. Na przykład, w mojej katedrze od trzech lat tworzymy system wspomagania technologii przekładni stożkowych, pracuje nad tym wielotorowo zespół ludzi. Po drodze była koncepcja matematycznego modelowania układów technologicznch (zrealizowana), równolegle bryłowe nacinanie CAD i porównanie obu metod, dalej model przekładni konstrukcyjnej z możliwymi odchyłkami montażowymi, na końcu wirtualna analiza wskaźników jakościowych na stworzonych modelach. Zauważyliśmy wiele problemów zarówno merytorycznych jak i związanych z technikami CAx, w których pracowaliśmy. Tym wszystkim (tj. zrealizowanym zagadnieniem badawczym, w którym dominują techniki CAx) możemy się podzielić (w strawnej formie) w ramach JEDNEGO artykułu, ujmującego całość i pokazującego sedno problemu.
4. To co napisałem powyżej, jest praktykowane w najwyżej punktowanych (40-50 pkt) czasopismach z aktualnej ministerialnej listy A. Zespół autorski liczy często wiele osób, natomiast referowane zagadnienie jest też odpowiednio obszerne.
5. Jeśli chodzi o wydawanie czasopisma raz w roku to nie sądzę, żebyśmy sobie nie poradzili z kosztami. Przerabiałem podobną sprawę dwa razy. Rejestracja tytułu i nr ISSN to chyba jednorazowo 250 zł (przydzielali wtedy 10 numerów ISSN do wykorzystania), jeden egzemplarz każdego numeru trzeba przesłać do Biblioteki Narodowej (i być może jeszcze do innych archiwów, nie wiem jak jest w tej chwili).
6. Proponuję rozsyłać część nakładu do uczelni (katedr, zakładów), zajmujących się technikami CAx. U nas w katedrze praktykuje się, że jeśli przyjdzie jakaś publikacja do kierownika, a on nie jest nią bezpośrednio zainteresowany, to przekazuje pracownikowi, który jest najbliżej tematu.
7. Sponsorów wydania proponuję szukać wśród firm, które oferują sprzęt laboratoryjny uczelniom technicznym. Reklama może być wsparta rekomendacją osoby (pracownika naukowego), który już użytkuje oferowany sprzęt. Przykładowo, jeśli chce się zareklamować firma X, która mojej katedrze sprzedała kamerę termowizyjną, to ja chętnie się podpiszę pod rekomendacją, bo od kilku lat pracuję na tym urządzeniu i o firmie mam jak najlepsze zdanie. A firma dociera do wszystkich uczelni technicznych i dodatkowo jest uwiarygodniona przez niezwiązanego z nią pracownika naukowego.
8. Takie czasopismo jest kolejnym argumentem, z którym możemy pójść do różnych instytucji i władz, które chcemy zainteresować problematyką CAx, innowacyjną gospodarką i innymi bliskimi nam zawodowo sprawami. Pozwala nawet laikowi w łatwy sposób ocenić poziom naszych działań.

Mieczysław Płocica
Autor RE: Wybory 2013 w ProCAx
janek
Użytkownik

Postów: 28
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 02.07.08
Dodane dnia 21-06-2013 13:31
Zgłaszam do Komisji Rewizyjnej kandydaturę Kol. Romana WDOWIKA
z Pol. Rzeszowskiej


janbis@educax.net
/022/848 36 71 lub 608 624 368
www.brebistom.pl
Autor RE: Wybory 2013 w ProCAx
janek
Użytkownik

Postów: 28
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 02.07.08
Dodane dnia 23-06-2013 09:24
Dziękuję za zgłoszenie mojej osoby jako kandydata do Komisji
Rewizyjnej. Zgadzam się i chętnie pomogę w działaniach pożytku
publicznego.
Pozdrawiam
Roman Wdowik
rwdowik@prz.edu.pl
Politechnika Rzeszowska.


janbis@educax.net
/022/848 36 71 lub 608 624 368
Edytowane przez janek dnia 23-06-2013 09:25
www.brebistom.pl
Autor RE: Wybory 2013 w ProCAx
janek
Użytkownik

Postów: 28
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 02.07.08
Dodane dnia 23-06-2013 20:31
Witam
Głos w dyskusji:
To wszystko co Piszą Członkowie ProCAx jest słuszne, ale moim zdaniem wszystko to da się zrealizować jak będą środki finansowe. Wpływy ze składek są małe, dlatego należy zwiększyć liczbę członków (nawet za cenę jakości), aby być pełnoprawnym członkiem NOT-u. Uważam, że to może "rozwinąć skrzydła Stowarzyszeniu".
Propozycje zgłaszanych kandydatów do Zarządu popieram.
Zbigniew Krzysiak, Uniwersytet Przyrodniczy Lublin
zbigniew.krzysiak@wp.pl


janbis@educax.net
/022/848 36 71 lub 608 624 368
Edytowane przez janek dnia 23-06-2013 20:32
www.brebistom.pl
Autor RE: Wybory 2013 w ProCAx
W_Adamski
Użytkownik

Postów: 7
Miejscowość: Rzeszów, Mielec
Data rejestracji: 09.10.09
Dodane dnia 24-06-2013 13:10
Po przeczytaniu róznych komentarzy na temat czasopisma CAD/CAM nasuwa mi się myśl aby być może stworzyć takie czasopismo ale w wersji elektronicznej, po ilości pobrań moglibyśmy stwierdzić i przekonać sie jakie jest faktyczne zapotrzebowanie na tego rodzaju tematykę CAX. Oczywiście o tym będzie decydował poziom merytoryczny tych artykułow a szczególnie ich aspekty komercjalizacyjne i wdrożeniowe. Po ewentualnym sukcesie elektronicznym smiley można będzie wtedy pomyśleć o formie papierowej.


Wlodzimierz Adamski
Autor RE: Wybory 2013 w ProCAx
janek
Użytkownik

Postów: 28
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 02.07.08
Dodane dnia 25-06-2013 12:13
Uchwała Komisji Rewizyjnej
Polskiego Stowarzyszenia Upowszechniania Komputerowych Systemów Inżynierskich
w sprawie działalności Stowarzyszenia w okresie
01.01.2010 do 30.12 2012

Na posiedzeniu w dniu 17.06.2013 w składzie:
1. Stefan Tomaszek, Przewodniczący Komisji
2. Piotr Skawiński, Członek Komisji
3. Stanisław Skotnicki, Członek Komisji
Komisja zapoznała się z dokumentami przedłożonymi
przez Prezesa Stowarzyszenia Jana Bisa.
Przedmiotem oceny były następujące dokumenty:
1. Rachunek wyników
2. Bilans
3. CIT-8 zeznania o wysokości osiągniętego dochodu
4. CIT-8/0 informacja o odliczeniach od dochodu i od podatku oraz o dochodach wolnych i zwolnionych od podatku
5. Informacja Prezesa o działalności Stowarzyszenia w okresie 2010 r11; 2012

W analizowanym okresie głównymi wydarzeniami były Fora Inżynierskie ProCAx oraz Wydarzenie Targowe CAx Innovation. Ponadto Stowarzyszenie uczestniczyło w organizacji Pikniku Naukowego Polskiego Radia i Centrum Naukowego Kopernik.
W 2011 roku Stowarzyszenie uzyskało status Organizacji Pożytku Publicznego.
Komisja pozytywnie oceniła działalność Stowarzyszenia w okresie 2010-2012r, nie wnosi zastrzeżeń do przedłożonych dokumentów
i potwierdza zgodność działalności ze Statutem Stowarzyszenia.

1. Stefan Tomaszek, Stefan.Tomaszek@simr.pw.edu.pl
2. Piotr Skawiński, Piotr.Skawinski@simr.pw.edu.pl
3. Stanisław Skotnicki, stanislaw.skotnicki@simr.pw.edu.pl


janbis@educax.net
/022/848 36 71 lub 608 624 368
Edytowane przez janek dnia 25-06-2013 12:17
www.brebistom.pl
Autor RE: Wybory 2013 w ProCAx
W_Adamski
Użytkownik

Postów: 7
Miejscowość: Rzeszów, Mielec
Data rejestracji: 09.10.09
Dodane dnia 26-06-2013 07:19
Rozumiem też, że Komisja Rewizyjna wnioskuje takze o udzielenie absolutorium ustępującemu Zarzadowi.


Wlodzimierz Adamski
Autor RE: Wybory 2013 w ProCAx
janek
Użytkownik

Postów: 28
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 02.07.08
Dodane dnia 28-06-2013 07:22
Szanowni Koledzy,

Przepraszam za zwłokę czasową, ale zastanawiałem się sporo nad
propozycją pana Jana dot. kandydowania do zarządu ProCAx.
Wygląda na to, że będzie mi bardzo ciężko pogodzić wszystkie obowiązki,
więc proszę o wykreślenie mojej kandydatury z listy do głosowania.
Jeśli to jeszcze możliwe, to zgodnie z sugestiami pana Jana,

zgadzam się na kandydowanie do komisji rewizyjnej ProCAx.

Z poważaniem,
Przemysław Siemiński
p-sieminski@wp.pl


janbis@educax.net
/022/848 36 71 lub 608 624 368
Edytowane przez janek dnia 28-06-2013 07:23
www.brebistom.pl
Autor RE: Czasopismo
mjanuszka
Użytkownik

Postów: 1
Miejscowość: Gliwice
Data rejestracji: 14.06.13
Dodane dnia 28-06-2013 09:56
Zgadzam się z Doktorem Adamskim ws. czasopisma. Wydawanie czasopisma na początku w wersji elektronicznej jest mniej ryzykowne. Ja też sugerowałem wersję elektroniczną. Na specjalne imprezy (np targi) można by drukować niewielki nakład lub przygotować CD do rozdania.
Dalej jednak twierdze, że jeśli to czasopismo nie będzie dobrze punktowane (co najmniej 9 pkt) to nie ma sensu go wydawać.
Autor RE: Wybory 2013 w ProCAx
janek
Użytkownik

Postów: 28
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 02.07.08
Dodane dnia 28-06-2013 09:59
Zgłaszam wniosek o zamkniecie list do ZARZĄDU i KOMISJI REWIZYJNEJ

Proszę o sprawne głosowanie, bo aby zebranie było prawomocne potrzeba 50%+1 oddanych głosów.

Każdy Działacz z listy ProCAx, tj. 130 osób, stan na 27.05.2013 /lista dostępna do wglądu w Nawigacji, po lewej, na stronie ProCAx/ jest zaproszony udział w głosowaniu i do zabrania głosu nt. przyszłości ProCAx


janbis@educax.net
/022/848 36 71 lub 608 624 368
Edytowane przez janek dnia 28-06-2013 14:09
www.brebistom.pl
Autor RE: Wybory 2013 w ProCAx
janek
Użytkownik

Postów: 28
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 02.07.08
Dodane dnia 07-07-2013 18:38
Zgłaszam wniosek o powołanie Komisji Skrutacyjnej
w składzie:
dr inż. Michał GRĄZKA, mgrazka@wat.edu.pl
i mgr inż. Paweł ŻUK, pawelzuk@educax.net


janbis@educax.net
/022/848 36 71 lub 608 624 368
Edytowane przez janek dnia 07-07-2013 18:38
www.brebistom.pl
Autor RE: Wybory 2013 w ProCAx
janek
Użytkownik

Postów: 28
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 02.07.08
Dodane dnia 16-07-2013 15:31
Do dnia 15 lipca 2013r. włącznie, tj. do dnia zakończenia głosowania swoje głosy oddało 85 osób ze 130 członków ProCAx uprawnionych do głosowania.
85/130 stanowi 65,4% oddanych głosów.


janbis@educax.net
/022/848 36 71 lub 608 624 368
www.brebistom.pl
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Skocz do Forum: